KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

MADDE 1

İşbu kullanım koşulları ve üyelik sözleşmesi (bundan böyle “Sözleşme” olarak anılacaktır.), Aktif Yatırım Bankası A.Ş. (bundan böyle “Aktif Bank” olarak anılacaktır.) tarafından, “www.passo.com.tr” (bundan böyle “Site” olarak anılacaktır.) web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır. Sitede yer alan tüm politika ve kurallar işbu sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olarak, işbu sözleşmenin ekini oluşturmaktadır.

İşbu sözleşme, Üye ile Büyükdere Cad. No:163/A Zincirlikuyu, Şişli / İstanbul adresinde Aktif Yatırım Bankası A.Ş. arasında yapılmaktadır. Mersis No: 0225013653700015, E-Posta Adresi: iletisim@passolig.com.tr, Çağrı Merkezi Numarası: 08507243344’dür. Hizmetlerimizi kullanmakla, işbu sözleşmenin hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz.

MADDE 2

Siteye üye olabilmeniz için öncelikle Passolig kart sahibi olmanız gerekmektedir. Tarafınızdan gerekli kimlik bilgileri (T.C. kimlik numarası) ile kart başvurunuz sırasında yine tarafınızca verilen cep telefonu numarası girilerek ve cep telefonunuza gönderilen doğrulama kodunun teyit edilmesi işleminden sonra. en az 8 (sekiz) haneli sayı ve karakterlerden oluşan şifre belirlenerek üyelik kayıt işlemi tamamlanır.

Üyelik işleminin tamamlanması sırasında veya sonrasında farkettiğiniz eksiklik/hatalar hususunda 08507243344 numaralı Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Üye dilediği zaman şifresini değiştirebilir, şifresini 3. kişilerle paylaşmamalıdır. Site, üyelerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. Site, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.

Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı üye tarafından bilinir.

Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

MADDE 3

İşbu kullanım koşulları gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak Site’de yayınlanacak ve yayımı tarihinden itibaren geçerli olacaktır. Site hizmetlerinden yararlanan ve Site’ye erişim sağlayan üyeler, işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır. Aktif Bank,  bu site’de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

MADDE 4

Sitenin sahibi Aktif Bank’tır. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu Aktif Bank mülkiyetindedir. Aktif Bank’tan önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

MADDE 5

İşbu “Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi”nden kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukuku‘na tabidir ve İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

MADDE 6

Tarafınızca üye olunarak şifre alınmasından sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer. 

×

Passolig Kart(lar)ın E-Bilet Kullanım Süreleri aşağıda belirtilmiştir.

E-Bilet Kullanım Süresi’ni uzatmak istediğiniz Passolig Kartı seçerek işleminize devam edebilirsiniz.


Passolig Debit Kartı Passolig Kredi Kartı
Yıllık E-Bilet kullanım bedeli
E-Bilet geçerlilik tarihi
Passolig Debit Kartı Passolig Kredi Kartı
Kullanmakta olduğunuz Passolig Kartınız 2015-2016 sezonunda geçerli olmayacaktır. Yeni kart başvurusu için hemen tıklayınız Click
×

Ödemeniz gereken tutarın 'lik kısmı KDH limitinizden tahsil edilecektir.

Onaylıyor musunuz?

×

Ödemeniz gereken tutarın 'lik kısmı KDH limitinizden tahsil edilecektir.

Onaylıyor musunuz?