İŞLEM REHBERİ

Üye olma işlemleri
1. www.passo.com.tr adresine girin ve sağ üst köşedeki “Üye Ol” linkine tıklayın.
2. Üye olmanız için Passolig Kart sahibi olmanız gerekmektedir.
3. Passolig Kart sahibi değilseniz, kart sahibi olmak için “Passolig Kartınız yoksa başvurmak için tıklayınız” butonuna tıklayarak www.passolig.com.tr adresinden kart başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.
4. Passolig Kart sahibiyseniz açılan “Üye Ol” sayfasında TC Kimlik Numarası ve Passolig kart başvurusunda iletmiş olduğunuz Cep Telefonu numarası bilgilerini eksiksiz doldurun. 
5. TC vatandaşı değilseniz Cep Telefonu numarası altındaki “TC vatandaşı değilim” butonuna tıklayınız. Ülke, Cep Telefonu Numarası, Pasaport Numarası bilgilerini eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.
6. Cep telefonunuza SMS ile gönderilen doğrulama kodunu giriniz ve “Gönder” butonuna tıklayınız.
7. SMS ile ilgili sorun yaşamanız durumunda 0850 724 33 44 numaralı müşteri hizmetlerini arayınız.
8. E-mail adresiniz, Passolig Kart başvurusunda kullanmış olduğunuz Cep Telefonu Numarası ve Üye Girişi için kullanmak istediğiniz şifreyi girin. Şifrenizin 8 haneli olması, sayı ve karakterlerden oluşması gerekmektedir. “Kullanım Koşulları Ve Üyelik Sözleşmesi okudum ve kabul ediyorum” butonunu işaretleyiniz ve “Üye Ol” butonuna tıklayınız. Kullanım Koşulları Ve Üyelik Sözleşmesine buradan ulaşabilirsiniz.
9. Üye olma işleminiz tamamlanmıştır. Üye girişi yapmak için sağ üst köşedeki “Giriş” linkine tıklayınız.

Üye Giriş Adımları
1. www.passo.com.tr adresine girin ve sağ üst köşedeki “Giriş” linkine tıklayın.
2. Açılan sayfada, üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girin.
3. “Giriş” butonuna basın.
4. Eğer şifrenizi unuttuysanız “Şifremi Unuttum” linkine tıklayın. Açılan sayfada üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi girin ve “Gönder” butonuna basın. Şifreniz size e-posta ile bildirilecektir.

Passolig Karta Para Yükleme Adımları
1. www.passo.com.tr adresine girin ve sağ üst köşedeki “Giriş” linkine tıklayın.
2. Açılan sayfada, üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girin.
3. “Giriş” butonuna basın.
4. Maç biletinizi Passolig Kartınız ile ödeme yaparak satın alabilirsiniz.
5. Passolig Kredi Kartı sahibiyseniz limitinizin, Passolig Banka Kartı ya da Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart sahibiyseniz, bakiyenizin yeterli olması gerekmektedir.
6. Kartınızda yeterli bakiye olmaması durumunda Türkiye çapındaki binlerce N Kolay İşyeri’nden, Vakıfbank ve Akbank ATM’lerinden, tüm PTT şubeleri ile PTTmatik’lerden, Passolig Kartınıza kolayca nakit para yükleyebilirsiniz.
7. Başka banka kartlarından Passolig Kartınıza para yüklemek için “Bilet Al” sekmesi altında yer alan “Passolig Karta Para Yükle” linkine tıklayın.
8. Farklı kartlardan Passolig Kartınıza aktarım yaptığınız tutarı sadece alışverişlerinizde ve maç bileti satın alımlarınızda kullanabilirsiniz. Kural olarak, başka banka kartlarından Passolig Kart'a yapılan para yükleme işlemleri kesindir. Yapılan para yükleme işlemleri iptal edilemez ve tutar iadesi yapılmaz.
9. Başka bir kişinin Passolig Kartına para yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
10. TC Kimlik Numaranızı giriniz.
11. TC vatandaşı değilseniz sağ tarafta yer alan “TC vatandaşı değilim” butonuna tıklayınız. Ülke, Pasaport Numarası bilgilerini eksiksiz doldurunuz.
12. Birden fazla Passolig Kartınız varsa para yüklemek istediğiniz kartınızı seçiniz.
13. Para yüklemek için kullanacağınız banka veya kredi kartı bilgilerini giriniz. Farklı kartlardan Passolig Kartınıza aktarım yaptığınız tutarı sadece alışverişlerinizde ve maç bileti satın alımlarınızda kullanabilirsiniz.
14. Passolig Kartınıza para yüklemek istediğiniz banka veya kredi kartı üzerindeki İsim, Kart Numarası, Son Kullanma Tarihi, Güvenlik Kodu (Kartınız arkasında yer alan 3 haneli numaradır), Yatırılacak Tutar bilgilerini girerek “Para Yükle” butonuna basınız.
15. “Para Yükle” butonuna bastıktan sonra, işleminizin tamamlanması için bankanızın güvenlikli sitesine yönlendirileceksiniz. Para yatırmak için kullandığınız banka veya kredi kartı sahibinin cep telefonu numarasına gelen güvenlik kodunu girdiğinizde para yükleme işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Bilet Satın Alma Adımları
1. www.passo.com.tr adresine girin ve sağ üst köşedeki “Giriş” linkine tıklayın.
2. Açılan sayfada, üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girin.
3. “Giriş” butonuna basın.
4. Üye girişi yaptıktan sonra Passolig Kart bakiyeniz yeterli veya bakiye yüklemesi gerçekleşmiş ise “Bilet Al” sekmesi altında yer alan “Passolig Kart İle Bilet Al “ linkine tıklayın.
5. Açılan sayfada gitmek istediğiniz maçı bulmak için ligini seçerek filtreleme yapın.
6. Açılan arama sonuçları sayfasında maçınızı seçin ve biletini almak için “Satın Al” butonuna tıklayın.
7. Açılan “Satın Al” sayfasında Maçın Oynanacağı Stadyum, Maç Tarihi, Maç Saati, Bilet Kategorileri, Bilet Fiyatları ve Stadyum Oturma Planları görüntülenmektedir.
8. Sol alt köşede yer alan “Satın Al” butonuna tıklayarak Koltuk Seçimi sayfasını açın.
9. Açılan Koltuk Seçimi sayfasında Tribün/Kategori Seçimi, Bilet Adedi, Blok seçin. Seçiminizi yaptıktan sonra bilgileri kontrol ediniz. Bilgilerin doğruluğundan eminseniz koltuk seçimi yaparak “Seçilen Koltukları Satın Al” veya koltuk seçimi yapmadan “Uygun olan en iyi koltuğu satın al” butonuna tıklayın.
10. Maç bazında ve takımın belirlediği kurala bağlı olarak bilet alma adet limiti bulunmaktadır.
11. Tribün/Kategori Seçimi, Bilet Adedi ve Blok seçiminizi değiştirmek istiyorsanız kullanmakta olduğunuz internet tarayıcınızın “Geri/Back” tuşunu kullanarak bir önceki adımı tekrarlayabilir ya da seçili koltukların hepsini sil tuşu aracılığı ile silerek “koltuk ekle” fonksiyonunun tekrar aktif olması sağlanabilir.
12. Size verilen 10 dakikalık süre içerisinde işleminizi sonlandırmanız gerekmektedir.
13. Açılan sayfada bilet alınacak kişi/kişilerin TC Kimlik Numarası bilgileri girilmelidir. Bilet Tanımlama altında yer alan boşluğa TC Kimlik Numaranızı girerek sağ alt köşede bulunan “Tanımla” butonuna tıklayın.
14. TC vatandaşı değilseniz TC Kimlik numarası altındaki “TC vatandaşı değilim” butonuna tıklayınız. Ülke ve Pasaport Numarası bilgilerini eksiksiz doldurun.
15. TC Kimlik Numarası/Pasaport Numarası tanımlama işlemini yapıp koltuk eklemek istenirse “Koltuk Ekle” butonuna basarak başka bir Passolig Kart sahibi için koltuk eklenebilir.
16. Her bir TC Kimlik Numarası/Pasaport Numarası için bilet tanımlaması yapılması gerekmektedir.
17. TC Kimlik Numarası/Pasaport Numarası bilgisi girilen kişinin ödemesi tamamlanan bir Passolig Kart başvurusu olmaması, aynı maç için daha önce satın aldığı bilet veya kombinesi olması, yasaklı kişiler arasında olması durumunda tanımlama işlemi gerçekleşmeyecektir.
18. Bilet tanımlama işlemleri sonrasında “Devam” butonuna basarak ödeme ekranına geçiniz.
19. Ödeme sayfasında Ev Sahibi ve Rakip Takım Bilgileri, Karşılaşma Tarih ve Saati, Bilet Kategorisi, Blok, Sıra, Koltuk ve Hizmet Bedeli ve Tutar bilgileri görüntülenir. Toplam ödeme tutarınızı kontrol edin. Bilgilerin doğruluğundan eminseniz, Ön Bilgilendirme ve Bilet Satış Sözleşmesi’ni okuyun ve “Ön Bilgilendirmeyi ve Bilet Satış Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.” kutucuğunu işaretleyin. “DEVAM” butonuna basarak işlemizi tamamlayın. Bu onaylar verildikten sonra sayfa üzerinde ayrı bir sayfa açılacaktır*. Tamam butonuna basarak sayfayı kapatınız.
*a)sözleşme konusu olan satın almak istediğim biletin temel niteliklerini
 b) ayrıca tüm vergiler dahil toplam bilet/hizmet fiyatını ve varsa tüm ek masraflarını
 c) Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15/g. maddesine istinaden cayma hakkımın bulunmadığını bildiğimi
 d) “bilet satın alma siparişimi onayladığım takdirde ödeme yükümlülüğü altına gireceğim konusunda açık ve anlaşılır şekilde bilgilendirildiğimi,
 g) bu ön bilgilere vakıf olduğumu ve Ön Bilgilendirme ile Bilet Satış Sözleşmesinde düzenlenen tüm hükümleri önceden incelediğimi ve bildiğimi, işbu onay kutusunu işaretlemek suretiyle yazılı olarak kabul, beyan ve taahhüt ederim.
20. Ödeme yapabilmek için Passolig sisteminde kayıtlı TC Kimlik Numarası ve Cep Telefonu numarası istenir.
21. TC vatandaşı değilseniz TC Kimlik numarası yanındaki “TC vatandaşı değilim” butonuna tıklayınız. Passolig sisteminde kayıtlı Ülke, Pasaport Numarası ve Cep Telefonu numarası bilgilerini eksiksiz doldurun.
22. Bu bilet(ler)i almaktan vazgeçtiyseniz yeni bir arama yapmak “Bilet Al” sayfasına veya “PASSO” logosuna tıklayarak ana sayfaya dönebilirsiniz.
23. Ödeme yapılacak Passolig Kart ile bilet seçimi yapılmış olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir kişiye ait Passolig Kart ile ödeme de yapılabilir.
24. Ödeme onayı için cep telefonunuza SMS ile gelen doğrulama kodunu giriniz.
25. SMS ile ilgili sorun yaşamanız durumunda 0850 724 33 44 numaralı müşteri hizmetlerini arayınız.
26. Birden fazla Passolig Kartınız varsa ödeme yapmak istediğiniz Passolig Kartı seçiniz. Tek bir kartınız varsa otomatik seçili gelecektir.
27. Kart tipine bağlı olarak karta ait limit/bakiye ekranda görüntülenecektir.
28. Ödeme yapılacak Passolig Kartta yeterli bakiye olmaması durumunda “Bakiye Yükleme” linkine tıklanarak bakiye yükleme sayfasında işlem yapılır.
29. İşlem altında yer alan “Ödeme Yap” butonuna tıklayarak bilet satın alma işleminizi tamamlayınız.
30. Biletiniz ait referans numarası ekranda görüntülenecektir.
31. Yapmış olduğunuz işlemin detaylarına sağ üst köşedeki “Ad-Soyad” yazan sekmenin altındaki “Biletlerim” sekmesinden ulaşabilirsiniz.
32. Ayrıca başvuru sırasında ilettiğiniz cep telefonu ve e-mail adresinize almış olduğunuz biletler hakkında bilgilendirme gönderilecektir.

Bilet Transfer Adımları
1. www.passo.com.tr adresine girin ve sağ üst köşedeki “Giriş” linkine tıklayın.
2. Açılan sayfada, üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girin.
3. “Giriş” butonuna basın.
4. Üye Giriş işlemi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki “Ad-Soyad” yazan sekmenin altındaki “Biletlerim” linkine tıklayın.
5. Passolig Kartınıza tanımlı olan biletinizi görüntülemek için takım seçin.
6. Tanımlı olan biletinizi, farklı bir Passolig Kart sahibine transfer edebilirsiniz.
7. Transfer işleminin başarılı olması için transfer edilecek kişinin geçerli bir Passolig Kart'ının olması, aynı ya da izin verilen kart türüne sahip olması ve transferi yapılacak maçın biletine sahip olmaması gerekmektedir.
8. Transfer etmek istediğiniz maçın karşısındaki “TC Kimlik No” kutucuğuna maç biletinizi transfer etmek istediğiniz Passolig Kart sahibinin TC Kimlik Numarası/Pasaport Numarasını yazın ve “Transfer Et” butonuna basın.
9. “Bilet Transferi” başlığı altında transfer edilen kişinin TC Kimlik numarasını görüyorsanız bilet o kişiye transfer işlemi tamamlanmıştır.

Kombine Satın Alma Adımları
1. www.passo.com.tr adresine girin ve sağ üst köşedeki “Giriş” linkine tıklayın.
2. Açılan sayfada, üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girin.
3. “Giriş” butonuna basın.
4. Kombinesini satın almak istediğiniz takım için ana sayfa “Sezonluk Biletler” bölümüne tıklayınız.
5. Kombinesini almak istediğiniz takım logolu Passolig Karta sahip olmanız gerekmektedir.
6. Farklı bir takıma ait kombine almak istiyorsanız; www.passolig.com.tr üzerinden kombinesini almak istediğiniz takımı seçip, yeni bir kart başvurusu yaparak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
7. Takımızını bularak “Satın Al” linkine tıklayın.
8. Açılan “Satın Al” sayfasında Kategori, Bilet Fiyatları ve Stadyum Oturma Planları görüntülenmektedir.
9. Sol alt köşede yer alan “Satın Al” butonuna tıklayarak Koltuk Seçimi sayfasını açın.
10. Açılan Koltuk Seçimi sayfasında Tribün/Kategori Seçimi, Bilet Adedi, Blok seçin. Seçiminizi yaptıktan sonra bilgileri kontrol ediniz. Bilgilerin doğruluğundan eminseniz koltuk seçimi yaparak Koltuk seçimi yaparak “Seçilen Koltukları Satın Al” veya koltuk seçimi yapmadan “Uygun olan en iyi koltuğu satın al” butonuna tıklayın.
11. Kategori Seçimi, Bilet Adedi ve Blok seçiminizi değiştirmek istiyorsanız kullanmakta olduğunuz internet tarayıcınızın “Geri/Back” tuşunu kullanarak bir önceki adımı tekrarlayabilirsiniz.
12. Size verilen 10 dakikalık süre içerisinde işleminizi sonlandırmanız gerekmektedir.
13. Açılan sayfada Kombine satın alacak kişi TC Kimlik Numarası bilgileri girilmelidir. Bilet Tanımlama altında yer alan boşluğa TC Kimlik Numaranızı girerek sağ alt köşede bulunan “Tanımla” butonuna tıklayın.
14. TC vatandaşı değilseniz TC Kimlik numarası altındaki “TC vatandaşı değilim” butonuna tıklayınız. Ülke ve Pasaport Numarası bilgilerini eksiksiz doldurun.
15. TC Kimlik Numarası/Pasaport Numarası bilgisi girilen kişinin ödemesi tamamlanan bir Passolig Kart başvurusu olmaması, aynı takım için kombinesi olması, yasaklı kişiler arasında olması durumunda tanımlama işlemi gerçekleşmeyecektir.
16. Kombine tanımlama işlemleri sonrasında “Devam” butonuna basarak ödeme ekranına geçiniz.
17. Kombinelerinizi Passolig Kart ve kulübün belirlemiş olduğu Kredi kartı/Banka kartları ile gerçekleştirebilirsiniz.
18. Kombine almaktan vazgeçtiyseniz yeni bir arama yapmak için “PASSO” logosuna tıklayarak ana sayfaya dönebilirsiniz.
19. Toplam ödeme tutarınızı kontrol edin. Bilgilerin doğruluğunundan eminseniz, “Kulüp Kombine Satış Taahhütnamesini okudum ve kabul ediyorum”, “Ön Bilgilendirme ve Bilet Satış Sözleşmesi’ni okuyun ve “Ön Bilgilendirmeyi ve Bilet Satış Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.” kutucuğunu işaretleyin. “DEVAM” butonuna basarak işlemizi tamamlayın. Bu onaylar verildikten sonra sayfa üzerinde ayrı bir sayfa açılacaktır*. Tamam butonuna basarak sayfayı kapatınız.
*a)sözleşme konusu olan satın almak istediğim biletin temel niteliklerini
 b) ayrıca tüm vergiler dahil toplam bilet/hizmet fiyatını ve varsa tüm ek masraflarını
 c) Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15/g. maddesine istinaden cayma hakkımın bulunmadığını bildiğimi
 d) “bilet satın alma siparişimi onayladığım takdirde ödeme yükümlülüğü altına gireceğim konusunda açık ve anlaşılır şekilde bilgilendirildiğimi,
 g) bu ön bilgilere vakıf olduğumu ve Ön Bilgilendirme ile Bilet Satış Sözleşmesinde düzenlenen tüm hükümleri önceden incelediğimi ve bildiğimi, işbu onay kutusunu işaretlemek suretiyle yazılı olarak kabul, beyan ve taahhüt ederim.
20. Ödeme yapacağınız kartın üzerindeki İsim, Kart Numarası, Güvenlik Kodu (Güvenlik kodu, kartınızın arkasında yer alan 3 haneli numaradır.), Son Kullanma Tarihi bilgilerini eksiksiz doldurarak "Satın Al" butonuna tıklayınız. Kombine satın alma işleminiz tamamlanmıştır.
21. Kombine sahibi olarak katılamadığınız maçların bilet hakkını passo.com.tr web sitesi üzerinden Passolig Kartı olan başka bir yakınınıza, arkadaşınıza transfer ederek sezon süresince takımınıza tam destek sağlayabilirsiniz.

Kombine Transfer Adımları
1. www.passo.com.tr adresine girin ve sağ üst köşedeki “Giriş” linkine tıklayın.
2. Açılan sayfada, üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girin.
3. “Giriş” butonuna basın.
4. Üye Giriş işlemi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki “Ad-Soyad” yazan sekmenin altındaki “Kombinelerim” linkine tıklayın.
5. Açılan sayfada Passolig Kartınıza tanımlanan kombinenizi “Mevcut Kombinelerim” başlığı altında görüntüleyebilir ve “Kombine Transferi" başlığına tıklayarak tek maçlık transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
6. “Kombinelerim “ sekmesi altındaki “Kombine Transferi” sekmesine tıklayın.
7. Passolig Kartınıza tanımlı olan Kombinenizi görüntülemek için takım seçin.
8. Takımınıza ait haftalık oynanan müsabakalar listelenmektedir.
9. Kombinenizi transfer etmek istediğiniz maçı seçin.
10. Transfer edilecek Passolig Kart sahibinin TC Kimlik Numarasını “TC Kimlik No” kutucuğuna yazın ve “Tanımla” butonuna tıklayın.
11. “Bilet Transferi” başlığı altında transfer edilen kişinin TC Kimlik numarasını görüyorsanız ilgili maça ait hakkınızı o kişiye transfer işlemi tamamlanmıştır.
**Kombine transferi gerçekleştiren kombine sahibi, haklarını devrettiği için, maça gidemeyecektir. Fakat Kombine sahibi transferi yaptıktan sonra kendisine yeni bir bilet alabilir.

E-Bilet Kullanım Süresi Uzatma Adımları
1. www.passo.com.tr adresine girin ve sağ üst köşedeki “Giriş” linkine tıklayın.
2. Açılan sayfada, üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girin.
3. “Giriş” butonuna basın.
4. Üye Giriş işlemi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki “Ad-Soyad” yazan sekmenin altındaki “E-Bilet Süremi Uzat” linkine tıklayın.
5. Açılan sayfada Passolig Kart(larınız), Yıllık E-Bilet Kullanım Bedeli, E-Bilet Geçerlilik Tarihi bilgileri görüntülenmektedir.
6. E-Bilet Kullanım süresiini uzatmak istediğiniz Passolig Kartınızın sağ tarafında yer alan “E-BİLET KULLANIM SÜREMİ UZAT” butonuna tıklayın.
7. Açılan sayda E-Bilet kullanım süresini uzatmak için ”Başka Banka Kredi Kartı İle Öde” yada “Passolig Kartım İle Öde” butonuna tıklayınız.

Başka Banka Kredi Kartı İle Ödeme
a. “Başka Banka Kredi Kartı İle Öde”butonu ile ödeme işlemini gerçekleştirmeniz için Kart Üzerindeki İsim, Kart Numarası, Güvenlik Kodu(Kartınızın arkasında yer alan 3 haneli numaradır.), Son Kullanma Tarihi bilgilerinizi doldurarak “Hemen Öde” butonuna tıklayınız.
b. E-Bilet Kulanım Süresi Uzatma işlemi tamamlanmıştır.

Passolig Kartım İle Ödeme
a. “Passolig Kartım İle Öde” butonu ile başka Passolig Kart sahibinin kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
b. “Passolig Kartım İle Öde” butonu ile ödeme işlemi gerçekleştirmeniz için Passolig sistemine kayıtlı TC Kimlik Numarası ve Cep Telefonu Numarası bilgilerini eksiksiz doldurun ve “Devam” butonuna tıklayınız.
c. TC vatandaşı değilseniz sağ tarafta yer alan “TC vatandaşı değilim” butonuna tıklayınız. Ülke, Pasaport Numarası bilgilerini eksiksiz doldurun ve “Devam” butonuna tıklayınız.
d. Ödeme onayı için cep telefonunuza SMS ile gelen doğrulama kodunu giriniz.
e. Açılan sayfada Passolig Kartlar ve bu kartların Kart Limiti/Bakiye, Yıllık E-Bilet kullanım bedeli bilgileri yer almaktadır. Ödeme başlığı altındaki “Hemen Öde” butonuna tıklayınız.
f. E-Bilet Kulanım Süresi Uzatma işlemi tamamlanmıştır.

İşlem Rehberi Hususunda Genel Bilgiler
1. Bilet satış sözleşmesi ile Gizlilik ve Güvenlik kurallarına işlem anında ya da buradan ulaşabilirsiniz.
2. Bilet satış sözleşmesinin çıktısını almak suretiyle, fiziki kopyasına da Ana Sayfa Satış Politikaları Bölümünden kolayca erişebilirsiniz. Dolayısı ile sözleşme hükümlerinin ve genel işlem şartlarının sizler tarafından kolayca sağlanmasına ve saklanmasına imkan sağlandığını bilmenizi isteriz. Sözleşmeye erişiminiz, sitemize erişimin sağlanması ile doğru orantılı olacak şekilde devam edecektir.
3. Herhangi bir ihtilafın doğması durumunda, uyuşmazlığı öncelikle sulhen gidermeye çalışmak temel hedefimizdir. Buna karşın, sulh ile çözülemeyen durumlarda, doğabilecek olası sorunlarını ilgili mevzuatta yayımlanan parasal sınırlar çerçevesinde Tüketici Hakem Heyetlerine ve/veya Tüketici Mahkemelerine götürebilirsiniz. Sözleşmeden kaynaklı tüm uyuşmazlıklarda İstanbul Merkez (Çağlayan’da bulunan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. İşbu hükmün, “yetki sözleşme” mahiyetinde bir hüküm olduğunu da belirtiriz.

×

Passolig Kart(lar)ın E-Bilet Kullanım Süreleri aşağıda belirtilmiştir.

E-Bilet Kullanım Süresi’ni uzatmak istediğiniz Passolig Kartı seçerek işleminize devam edebilirsiniz.


Passolig Debit Kartı Passolig Kredi Kartı
Yıllık E-Bilet kullanım bedeli
E-Bilet geçerlilik tarihi
Passolig Debit Kartı Passolig Kredi Kartı
Kullanmakta olduğunuz Passolig Kartınız 2015-2016 sezonunda geçerli olmayacaktır. Yeni kart başvurusu için hemen tıklayınız Click
×

Ödemeniz gereken tutarın 'lik kısmı KDH limitinizden tahsil edilecektir.

Onaylıyor musunuz?

×

Ödemeniz gereken tutarın 'lik kısmı KDH limitinizden tahsil edilecektir.

Onaylıyor musunuz?