Neden PASSOLİG kart

Passolig Kart, taraftarların sevdikleri ile birlikte güven içinde stadyumlara gidebilmelerini ve istedikleri karşılaşmayı her türlü olumsuzluktan uzak, huzurla izlemelerini sağlıyor!

6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine dair Kanun uyarınca, Passolig’le beraber kağıt bilet devri kapanıyor. Maçlara girmek isteyen taraftarlar Passolig Kart alıyor. Elektronik biletlerin Passolig Kart'a yüklenmesiyle birlikte maçlara çok daha hızlı bir şekilde, uzun kuyruklarda beklemeden girmek mümkün hale geliyor.

Passolig Kart futbol tutkunlarına tek bir kartta pek çok kartın sağladığı faydayı sunuyor. Maç bileti… Banka kartı… Kredi kartı… Kulüp taraftar kartı… Anlaşmalı şehirlerde ulaşım kartı… Ve mağaza indirim kartı… Artık tüm bu özellikler tek bir kartta bir araya geliyor. Maç biletleri sadece Passolig Kart ile alınıyor.

Alışverişlerinizde para yerine geçen Passolig Kart ile hem nakit taşıma derdinden kurtuluyor hem de alışverişlerinizi güvenle yapıyorsunuz. Üstelik tüm alışverişlerinizde taraftarı olduğunuz takıma maddi destek sağlıyorsunuz.

Passolig Kart'ınızı para yerine kullanarak yurt içi ve yurt dışı her yerde alışveriş yapabiliyor, Passolig Banka ve kredi Kartınız ile yurt içi ve yurt dışı tüm ATM’lerden para çekebiliyorsunuz. 

Passolig Kart'ınıza para yüklemek de çok kolay… Dilerseniz nakit olarak başka banka hesabınızdan Passolig Kart'ınıza EFT yapabilir, Türkiye çapındaki binlerce N'Kolay’dan ve tüm PTT şubeleri ile PTTmatik’lerden kolaylıkla para yükleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz başka banka kartlarınızdan da kartınıza yükleme yapabilirsiniz.

Bundan böyle Passolig Kart sahipleri günlük hayatlarının her noktasında kartlarını kullanabilecek, bu kartlarla yapılan alışverişler neticesinde kendilerine özel indirimlerden ve kampanyalardan yararlanabilecek, çeşitli hediyeler kazanabilecek, tüm bunları yaparken taraftarı olduğu kulübe de çok önemli bir maddi katkı sağlamış olacak.

Hala Passolig Kart'ınız yok mu? Başvurmak için hemen tıklayın.

 

 

 

×

Passolig Kart(lar)ın E-Bilet Kullanım Süreleri aşağıda belirtilmiştir.

E-Bilet Kullanım Süresi’ni uzatmak istediğiniz Passolig Kartı seçerek işleminize devam edebilirsiniz.


Passolig Debit Kartı Passolig Kredi Kartı
Yıllık E-Bilet kullanım bedeli
E-Bilet geçerlilik tarihi
Passolig Debit Kartı Passolig Kredi Kartı
Kullanmakta olduğunuz Passolig Kartınız 2015-2016 sezonunda geçerli olmayacaktır. Yeni kart başvurusu için hemen tıklayınız Click
×

Ödemeniz gereken tutarın 'lik kısmı KDH limitinizden tahsil edilecektir.

Onaylıyor musunuz?

×

Ödemeniz gereken tutarın 'lik kısmı KDH limitinizden tahsil edilecektir.

Onaylıyor musunuz?